Izvor: Pixabay

Radionica za Lokalne akcijske grupe u sklopu natječaja za tip operacije „Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava“

Objavljeno: 09. 04. 2019. , Ažurirano: 09. 04. 2019.

Ministarstvo poljoprivrede – Mreža za ruralni razvoj i Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju, u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom – Županijskom komorom Rijeka, organizira regionalnu radionicu za Lokalne akcijske grupe (LAG) u sklopu natječaja za tip operacije 6.3.1 Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava.

Radionica će se održati u srijedu, 17. travnja, u 10 sati u HGK – ŽK Rijeka, a namijenjena je lokalnim akcijskim grupama koje imaju sjedište na području Istarske, Karlovačke (ne uključujući LAG Vallis Colapis), Ličko-senjske i Primorsko-goranske županije.

Po završetku radionice predviđeno je predstavljanje usluga HGK predstavnicima lokalnih akcijskih grupa.