Izvor: Agencija za zaštitu osobnih podataka

Radionica u ŽK Osijek: Kako uskladiti poslovanje s Općom uredbom o zaštiti podataka

Objavljeno: 06. 10. 2020. , Ažurirano: 05. 11. 2020.

ZBOG EPIDEMIOLOŠKIH RAZLOGA RADIONICA ĆE SE ODRŽATI ONLINE.

Više informacija i prijavnica za online edukaciju nalazi se ovdje.

Pozivamo mikro, male i srednje poduzetnike na besplatnu interaktivnu radionicu Kako uskladiti poslovanje s Općom uredbom o zaštiti podataka? koju Agencija za zaštitu osobnih podataka organizira uz potporu Hrvatske gospodarske komore.

Radionica će se održati u četvrtak, 12. studenog, u 9 sati u HGK – Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Radionica je jedna od aktivnosti koju Agencija za zaštitu osobnih podataka provodi u okviru EU projekta ARC (Awareness raising campaign for SMEs), s ciljem pružanja potpore mikro, malim i srednjim poduzetnicima prilikom usklađivanja poslovnih procesa s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (poznatijom pod akronimom GDPR).

Ako obrađujete osobne podatke, u obvezi ste primjenjivati GDPR.

GDPR su u obvezi primjenjivati sva poduzeća koja posluju na teritoriju Europske unije i poduzeća koje raspolažu podacima europskih građana.

Tijekom radionice, koja će se sastojati i od praktičnih vježbi, imat ćete priliku postavljati pitanja i razjasniti svoje nedoumice vezano za zakonodavni okvir o zaštiti osobnih podataka te steći potrebna znanja za adekvatno provođenje odredbi GDPR-a.

Po završetku radionice, dobit ćete potvrdu o završenoj edukaciji Agencije za zaštitu osobnih podataka, kao nacionalnog nadzornog tijela odgovornog za praćenje primjene GDPR-a u Republici Hrvatskoj.

Radionica je namijenjena isključivo mikro, malim i srednjim poduzetnicima.

Broj polaznika  je, zbog epidemioloških razloga, ograničen na 40 sudionika.

Prijaviti se možete online u nastavku ovog teksta, do 10. studenoga ili do popunjenja kapaciteta dvorane.

Prilikom prijave dostavite svoja pitanja, kako bismo radionicu što uspješnije prilagodili vašim potrebama.

U pratećim dokumentima desno nalazi se Program radionice.