Draženka Draženović Kostelac u ŽK Karlovac
Izvor: HGK - ŽK Karlovac

Radionica Sedam koraka do kredita u ŽK Karlovac

Objavljeno: 12. 06. 2018. , Ažurirano: 29. 06. 2018.

Županijska komora Karlovac, u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, organizira besplatnu radionicu Sedam koraka do kredita, u četvrtak, 28. lipnja, u Županijskoj komori Karlovac od 10 do 11 sati na adresi Kralja Tomislava 19b.

Cilj je steći znanja i vještine potrebne za uspješno natjecanje, pregovaranje, korištenje kredita i lakše razumijevanje procesa traženja i odobrenja kredita kao izvora financiranja rasta i razvoja poslovanja novih i postojećih poduzetnika.

Jednosatnu radionicu vodit će Draženka Draženović Kostelac, voditeljica HBOR-ova Područnog ureda za Liku, a namijenjena je mikro, malim i srednjim poduzetnicima te početnicima, osobito onima koji kreću samostalno poslovati radi samozapošljavanja.

Zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti online prijavnicom ili na elektroničku adresu bskarjak@hgk.hr.