Radionica: Priprema i prijava EU projekata

Objavljeno: 26. 10. 2021. , Ažurirano: 26. 10. 2021.

HGK za svoje članice organizira radionicu Priprema i prijava EU projekata, koja će se održati u četvrtak, 4. studenoga, u 10 sati, u Županijskoj komori Karlovac, na adresi Kralja Tomislava 19b.

Sprema se novo operativno razdoblje 2021. – 2027. u kojemu će Hrvatska imati na raspolaganju više od 24 milijarde eura bespovratnih sredstava te je važno što prije krenuti u pripremu projekata, odnosno razradu projektnih ideja kako bi se, po objavi poziva za dodjelu bespovratnih sredstava, poduzeća odmah bila spremna i prijaviti.

Sudionici će na radionici saznati od kuda krenuti, kako se pripremiti, o čemu voditi računa da bi kasnija provedba projekta bila što uspješnija te kako realizirati projekt uz pomoć EU sredstava bez straha od administrativnih grešaka u fazi pripreme i prijave projekata te grešaka koje bi mogle rezultirati neprihvaćanjem za sufinanciranje već pripremljenih projekata ili financijskim korekcijama prihvaćenih projekata.

Predavači na radionici su:

Domagoj Topić, voditelj Odjela za pripremu i provedbu EU projekata HGK i

Petra Ostojić, viša stručna savjetnica u Odjelu za pripremu i provedbu EU projekata HGK.

Radionica je namijenjena predstavnicima poduzeća iz Karlovačke županije koja planiraju unaprijediti svoje poslovanje te razvijati projektne ideje u područjima prihvatljivim za financiranje iz EU fondova, te poduzećima koja planiraju unaprijediti svoja znanja iz područja poslovnoga planiranja i projektnog menadžmenta.

Sudjelovanje za članice HGK je besplatno, a prijaviti se možete obrascem u nastavku. Budući da je broj mjesta ograničen, prijave su otvorene do popunjavanja mjesta ili najkasnije do srijede, 3. studenoga, u 12 sati.

Za dodatne informacije možete se obratiti u Županijsku komoru Karlovac Brigiti Palajsa - Škarjak (e-adresa: bskarjak@hgk.hr, telefon 047/640 – 078).

Vrijeme Aktivnost
04.11.2021
10:00 - 11:15 Predstavljanje predavača i sudionika, uvod u NPOO, upoznavanje s EU fondovima, Digitalna komora
11:15 - 11:45 Razvoj projektne ideje, logička matrica, izvori financiranja