Radionica o upravljanju na temelju analiza poslovnih procesa i kapaciteta zaposlenika

Objavljeno: 27. 02. 2020. , Ažurirano: 28. 02. 2020.

HGK – Županijska komora Karlovac i tvrtka Arctos d.o.o. pozivaju vas na radionicu Upravljanje na temelju analiza poslovnih procesa i kapaciteta zaposlenika, koja će se održati u srijedu, 11. ožujka, od 10 do 13 sati i 30 minuta, u Županijskoj komori Karlovac.

Tema radionice jest upravljanje organizacijom i procesima na temelju kvantitativnih rezultata dobivenih analizom poslovanja.

Cilj je pokazati pristup analizama organizacijskih jedinica na temelju aktivnosti poslovanja, a sve radi pružanja potrebnih informacija voditeljima tih jedinica, koje će im olakšati donošenje poslovnih odluka. Metodologija je univerzalna i može se primijeniti u realnom sektoru te u državnoj i javnoj upravi.

Namijenjena je osobama u tvrtkama koje su zadužene za strateško upravljanje i kontroling u odjelima za strategiju, organizacijskim i procesno-analitičkim odjelima, osobama koje vode odjele za financijsko upravljanje i kontrolu, takve odjele u državnoj upravi ili javnom sektoru te odjele za upravljanje ljudskim resursima.

Predavači su Krešimir Vrček i Jurica Meić, konzultanti za područje unapređenja organizacije i procesa te računovodstva i financija, s višegodišnjim radnim iskustvom.

Sudjelovanje na radionici je besplatno, ali se potrebno prijaviti online prijavnim obrascem u nastavku teksta, najkasnije do utorka, 10. ožujka ili do popune mjesta.

Vrijeme Aktivnost
10:00 - 10:20 Upoznavanje, uvod i identifikacija problema
10:20 - 11:00 Prezentacija metodologije; analiza organizacije, primjeri analize, primjena rezultata u odlučivanju
11:00 - 12:00 Praktični rad; definiranje i usaglašavanje procesa s korisnicima