Radionica o sustavu provedbe financijskih instrumenata Programa ruralnog razvoja RH 2014. – 2020.

Objavljeno: 14. 05. 2018. , Ažurirano: 15. 05. 2018.

U Županijskoj komori Split će se u ponedjeljak, 28. svibnja, u 13 sati održati radionica Financijski instrumenti Programa ruralnog razvoja RH 2014. – 2020.

Radionicu organizira Ministarstvo poljoprivrede u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom, Hrvatskom agencijom za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO), Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak (HBOR) i Agencijom za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju (APPRRR).

Radionica je namijenjena ponajprije djelatnicima podružnica Hrvatske poljoprivredno-šumarske savjetodavne službe, podružnica i ispostava Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju, regionalnim koordinatorima te predstavnicima lokalnih akcijskih grupa, ali i svim drugim zainteresiranima.

Molimo vas da se za sudjelovanje prijavite putem google obrasca. Broj mjesta je ograničen.

Ostale radionice održat će se 16. svibnja u Koprivnici, 18. svibnja u Osijeku i 29. svibnja u Rijeci.

Kontakt-osoba u ŽK Split je Danica Poparić-Majić (tel.: 021/ 321-169).