Radionica o Školskoj shemi, 1. listopada u Županijskoj komori Split - ODGOĐENO!

Objavljeno: 24. 09. 2018. , Ažurirano: 28. 09. 2018.

ODGOĐENO!

Regionalna radionica o Školskoj shemi održat će se u ponedjeljak, 1. listopada u 11 sati, u Županijskoj komori Split, Obala Ante Trumbića 4.

Školska shema je sustav za promicanje uravnotežene prehrane i zdravih prehrambenih navika djece u odgojno-obrazovnim ustanovama, odnosno povećanja unosa svježeg voća i povrća te mlijeka i mliječnih proizvoda, kao i podizanja svijesti o važnosti zdrave prehrane kod školske djece.

Radionica je namijenjena podnositeljima zahtjeva za potporu za raspodjelu voća i povrća i/ili mlijeka i mliječnih proizvoda, tj. osnivačima školskih ustanova koje sudjeluju u provedbi Školske sheme, a održat će je djelatnici Uprave poljoprivrede i prehrambene industrije Ministarstva poljoprivrede.

Više informacija nalazi se na poveznici:

Kontakt-osoba u ŽK Split je Danica Poparić Majić, tel.: 021/321 169, e-mail: dpoparic@hgk.hr.