Izvor: Pixabay

Radionica o primjeni Pravila o priključenju na distribucijsku mrežu

Objavljeno: 26. 09. 2023.

 Hrvatska gospodarska komora u suradnji s operatorom distribucijskog sustava (HEP ODS) u petak 6. listopada organizira radionicu o primjeni Pravila o priključenju na distribucijsku mrežu.

Radionica će se održati u Hrvatskoj gospodarskoj komori, Rooseveltov trg 2, Zagreb u terminu od 11 do 14 sati.

Uzevši u obzir intenzivan period investiranja u projekte obnovljivih izvora energije koji je pred nama, od iznimne važnosti je da proces priključenja bude razumljiv i jednoznačan s jasno definiranim uvjetima i kriterijima. Cilj radionice je osigurati da svi dionici koji razvijaju projekte budu upoznati s koracima prilikom procesa priključenja te da se dodatno pojasne određene odredbe koje trenutno nisu jasno definirane.

Prijaviti se možete putem Digitalne komore: PRIJAVA