Radionica o financijskim instrumentima Programa ruralnog razvoja RH 2014. - 2020. u ŽK Požega

Objavljeno: 14. 11. 2018. , Ažurirano: 15. 11. 2018.

Ministarstvo poljoprivrede u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom, Hrvatskom agencijom za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) te Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak (HBOR) organizira radionicu o financijskim instrumentima Programa ruralnog razvoja RH 2014. - 2020. u srijedu, 21. studenoga, od 10.30 do 14 sati, u HGK - Županijskoj komori Požega.

Radionicu će voditi predstavnici Ministarstva poljoprivrede (Upravljačkog tijela Programa ruralnog razvoja), HAMAG-BICRO-a i HBOR-a, a ponajprije je namijenjena potencijalnim krajnjim primateljima potpore preko financijskih instrumenata za ruralni razvoj.

Prijava sudionika isključivo online prijavom. Broj mjesta je ograničen.