Radionica o doniranju hrane

Objavljeno: 04. 11. 2019. , Ažurirano: 05. 11. 2019.

Interaktivna radionica o doniranju hrane u organizaciji Ministarstva poljoprivrede i Hrvatske gospodarske komore održat će se u utorak, 19. studenoga u 10 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13, Osijek.

Na radionici će predstavnici tvrtki moći saznati kako donirati hranu u nekoliko jednostavnih koraka, kako tvrtka može ostvariti porezne olakšice za doniranu hranu, što donose nova pravila za doniranje hrane te kako funkcionira adekvatan IT-sustav.

Za sudjelovanje na radionici potrebno je prijaviti se prijavnicom u nastavku ovog teksta. Rok za prijavu je 18. studenoga.

Svi sudionici radionice dobit će tiskani primjerak Vodiča za doniranje hrane u izdanju Ministarstva poljoprivrede.