sudionici radionice Mentorstvo za upravljanje projektima u Rijeci; Izvor: HGK
Druga radionica Mentorstvo za pripremu projekata za financiranje iz EU fondova
Objavljeno: 25. 11. 2019.
sudionici radionice Mentorstvo za upravljanje projektima u Rijeci; Izvor: HGK
HGK – Županijska komora Rijeka, u suradnji s tvrtkom PBIRO d.o.o. Rijeka, ponovno organizira radionicu Mentorstvo za pripremu projekata za financiranje iz EU fondova, zbog povećanog interesa članica.
Zbog ograničenog broja sudionika, moguća je prijava samo jednog predstavnika u ime svake tvrtke.
Radionica će se održati u srijedu, 4. prosinca, od 10 do 15 sati, u Županijskoj komori Rijeka, u maloj dvorani na adresi Bulevar oslobođenja 23.
Teme mentorstva:
1. Bespovratna sredstva iz ESIF fondova
2. Europski strukturni investicijski fondovi (ESIF)
3. Projektna ideja
4. Natječaj (Poziv na dostavu projektnih prijedloga za dodjelu bespovratnih sredstava)
5. Izrada prijave
6. Evaluacija prijava
7. Provedba projekata
8. Otvoreni i najavljeni Pozivi/Programi
Predavačica, Tina Đurišić konzultantica je u tvrtki Poslovni biro PBIRO d.o.o. Rijeka, s višegodišnjim iskustvom u pripremi i provedbi projekata financiranih iz EU fondova te mentorica ovoga mentorskog programa za upravljanje projektima financiranim iz EU fondova, koji se pruža u sklopu EU projekta sufinanciranog iz Europskog fonda za regionalni razvoj.
PBIRO d.o.o. Rijeka osigurava svim sudionicima i dva školska sata individualnih konzultacija, bez naknade.
Prijave za sudjelovanje na radionici putem obrasca u nastavku otvorene su do utorka, 3. prosinca, ili do popunjenja raspoloživih mjesta.
Program
| Vrijeme | Aktivnost |
|---|---|
| 04.12.2019 | |
| 09:30 - 10:00 | Registracija sudionika |
| 10:00 - 11:30 | Bespovratna sredstva iz ESIF fondova |
| 11:30 - 11:45 | Pauza |
| 11:45 - 13:15 | Financijsko planiranje i praćenje izvršenja proračuna, Izrada prijave, Evaluacija prijava |
| 13:15 - 13:30 | Pauza |
| 13:15 - 15:00 | Provedba projekata, Otvoreni i najavljeni Pozivi/Programi |