Radionica Kako graditi zgrade gotovo nulte kategorije

Objavljeno: 28. 02. 2018.

Radionica Kako graditi zgrade gotovo nulte energije održat će se 6. ožujka, u 8.30 u Hrvatskoj gospodarskoj komori u Zagrebu na Rooseveltovu trgu 2.

Od početka 2018. godine obaveza je investitora, ali i projektanata, izvođača i nadzora da sve nove javne zgrade budu građene po zahtjevima za zgrade gotovo nulte energije. Od 2019. odnosno 2020. godine ta obaveza nastupa i za sve ostale nove zgrade. Zahtjevi za te zgrade postavljaju novu razinu građenja za koju se treba pripremiti te uputiti na detalje kojima se zadovoljavaju zahtjevi za ZG0E.

Radionica je namijenjenja nadzornim inženjerima i izvođačima, projektantima i arhitektima.

Radionica je besplatna, odvija se u suorganizaciji Građevinskog fakulteta i Hrvatske gospodarske komore, a više informacija možete naći u pozivu u privitku.

Popunjenu prijavnicu iz privitka pošaljete na e-mail: gmagerle@grad.hr.