Izvor: Pixabay

Prva sjednica Gospodarskog vijeća HGK - Županijske komore Virovitica

Objavljeno: 27. 05. 2025.

U utorak 3. lipnja 2025. godine u 11 sati u prostoru HGK – Županijske komore Virovitica, održat će se 1. sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Virovitica.

Na sjednici će Martina Đopar, viša stručna suradnica Odjela za energetiku, zaštitu okoliša i komunalno gospodarstvo u HGK održati predavanje na temu: Novosti u području izvještavanja o održivosti u okviru kojeg će predstaviti ESG, obveze, Omnibus i usluge HGK: ESG akademiju, ESG rating i Podržimo održivo 2025.

O smjeru razvoja i ulozi županije i grada Virovitice govorit će gradonačelnik Virovitice Ivica Kirin i župan Virovitičko-podravske županije Igor Andrović.