Prva radionica 5G Akademije Nokije i HGK: Ključne prednosti 5G tehnologije

Objavljeno: 18. 05. 2022.

Pozivamo vas da se u utorak, 24. svibnja, od 10 do 11 sati, pridružite prvoj radionici 5G Akademije Nokije i HGK, na kojoj će glavna tema biti ključne prednosti koje donose mobilne mreže pete generacije (5G), kao i razlike u odnosu na prethodne generacije mobilnih mreža.

Radionica će se održati online, prema slijedećem rasporedu:

  • Riječi dobrodošlice i uvod:
    • Tajana Kesić Šapić, voditeljica Odjela za industriju Hrvatske gospodarske komore,
    • Nives Sandri, direktorica i članica Uprave u Nokiji Hrvatska i Sjeverna Makedonija,
  • Keynote govornikTonko Obuljen, Predsjednik Vijeća HAKOM-a;
  • Što se krije iza popularizacije 5G tehnologije? – Goran Horvatić, Technology Strategy Manager, Nokia;
  • Pitanja i odgovori.

Digitalizacija i automatizacija su u svim industrijama ključni pokretači učinkovitosti, produktivnosti, sigurnosti, a 5G i najnovije tehnologije temelj su za razvoj tvrtki u tom području te za stvaranje otpornosti na izazove i rast u smjeru održivosti.

Cilj 5G Akademije, prve 5G akademije za poduzetnike u Hrvatskoj, jest podijeliti više detalja i informacija te dati uvid u 5G tehnologiju kroz rasprave i dijeljenje znanja stručnjaka, koristeći najbolje primjere iz prakse.

Na prvu se radionicu, od ukupno četiri, onu 24. svibnja, možete prijaviti na POVEZNICI.