Prva međunarodna znanstvena konferencija pomorskog prava u ŽK Split

Objavljeno: 28. 09. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Pravni fakultet Sveučilišta u Splitu, uz potporu Grada i Županijske komore Split, organizira u četvrtak i petak, 29. i 30. rujna, prvu međunarodnu znanstvenu konferenciju pomorskog prava – Suvremeni izazovi pomorske plovidbe.

Konferencija započinje u četvrtak, 29. rujna, u 9 sati i 30 minuta, a skupu će se uvodno obratiti Željko Radić, dekan Pravnog fakulteta u Splitu, Nina Perko, načelnica Sektora upravljanja pomorskim dobrom, lučkim i koncesijskim sustavom Ministarstva pomorstva, prometa i infrastrukture, Ivo Baldasar, gradonačelnik Splita te Katija Buličić, predsjednica Županijske komore Split.

Konferencija na kojoj sudjeluju brojni eminentni međunarodni stručnjaci iz područja pomorskog prava će se baviti temama sigurnosti plovidbe i pomoraca, ugovorima i odgovornosti (suvremeno i povijesno pomorsko pravo), zaštitom morskog okoliša te izabranim temama pomorskog prava.

Program ovoga dvodnevnog događanja nalazi se u pratećim dokumentima.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Adriana Radić Brzović (telefon: 021 / 321 – 123; adresa elektroničke pošte: aradic@hgk.hr).