Proširena sjednica Strukovne grupe graditeljstva i industrije građevinskog materijala Županijske komore Bjelovar

Objavljeno: 28. 09. 2021. , Ažurirano: 30. 09. 2021.

Proširena sjednica Strukovne grupacije za graditeljstvo i industriju građevinskog materijala ŽK Bjelovar održat će se u srijedu, 6. listopada, u 13 sati, u Županijskoj komori Bjelovar, na adresi Petra Preradovića 4/I.

Na dnevnome redu bit će pregled poslovanja građevinskih tvrtki Bjelovarsko-bilogorske županije u 2020. godini i razmatranje aktualnih problema graditeljstva u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji, s naglaskom na nedostatak kvalificiranih građevinskih radnika u županiji. Na sjednicu su pozvani ravnatelji srednjih strukovnih škola s kojima će se razgovarati radi sagledavanja mogućnosti rješavanja tog problema.

Poziv i dnevni red sjednice nalaze se u pratećim dokumentima.

Molimo da se obavezno prijavite na sjednicu obrascem u nastavku teksta, najkasnije do ponedjeljka, 4. listopada.

Ukoliko se želite brže i jednostavnije prijaviti putem portala Digitalna komora možete to učiniti putem ove poveznice.

Dodatne informacije možete dobiti u HGK – Županijskoj komori Bjelovar od Miljenka Juratovca, na adresu e-pošte mjuratovac@hgk.hr.