Izvor: HGK - Županijska komora Virovitica
Autor: ŽK Virovitica

Na drugoj izložbi i ocjenjivanju šunki u Selurincu u Mađarskoj sudjelovali Toše j. d. o. o. Rezovac i Klaonica i prerada mesa Šuvak, Gradina

Objavljeno: 19. 03. 2018. , Ažurirano: 27. 03. 2018.

U Selurincu, u županiji Baranja, u Mađarskoj je u organizaciji Poduzetničkog centra Baranja, u okviru Proljetnog sajma održana druga izložba i ocjenjivanje šunke, turističko-gastronomska manifestacija.

U organizaciji Odsjeka za turizam Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica s područja Virovitičko-podravske županije na izložbi i ocjenjivanju šunke sudjelovali su: Toše j. d. o. o. Rezovac i Klaonica i prerada mesa Šuvak, Gradina.

20180324_093016.jpg

Izvor: HGK – Županijska komora Virovitica; Snimio: ŽK Virovitica

Ocjenjivački sud eminentnih mađarskih gastronomskih stručnjaka ocijenio je 32 uzorka šunke. Ocjenjivao se okus, vizualnost i kozistentnost šunke.

Šunka tvrtke Toše j. d. o. o. Rezovac pobjednik je među 32 uzorka šunki, a Klaonica i prerada mesa Šuvak iz Gradine dobila je priznanje za visoku kvalitetu šunke.

20180326_074653.jpgIzvor: HGK – Županijska komora Virovitica; Snimio: ŽK Virovitica