Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Proizvodi iz Virovitičko-podravske županije na 10. sajmu agroturizma Šibensko-kninske županije u Skradinu

Objavljeno: 26. 04. 2018. , Ažurirano: 02. 05. 2018.

U Skradinu je 30. travnja i 1. svibnja održan 10. sajam agroturizma Šibensko-kninske županije, na kojem je, s područja Virovitičko-podravske županije, posredstvom HGK – Županijske komore Virovitica, svoje proizvode od aronije, predstavio OPG Petar Rakošević iz Virovitice, kao dobrovoljni član Hrvatske gospodarske komore.

Sajam je održan u organizaciji Šibensko-kninske županije i Javne ustanove Razvojna agencija Šibensko-kninske županije te uz suorganizatore: Obrtnička komora Šibensko-kninske županije, HGK Županijska komora Šibenik, Grad Skradin i Turistička zajednica Šibensko-kninske županije.