Izvor: Pixabay

Prijava poreza na dobit za 2017. godinu

Objavljeno: 31. 01. 2018. , Ažurirano: 31. 01. 2018.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Hrvatskom komorom poreznih savjetnika organizira ciklus seminara Prijava poreza na dobit za 2017. godinu koji će se održati u Zagrebu, Rijeci, Osijeku i Splitu.

Seminari se organiziraju radi pružanja podrške gospodarstvenicima u prevladavanju poteškoća u poslovanju, stoga su za članice HGK besplatni.

Seminar u Rijeci održat će se u srijedu, 21. veljače, u 9.30 u HGK – Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23 (registracija sudionika od 9 sati), a predavat će ovlašteni porezni savjetnici, članovi Hrvatske komore poreznih savjetnika Damir Brajković i Dean Cimera.

Zainteresirani za sudjelovanje na seminaru u Rijeci mogu se prijaviti putem online obrasca u nastavku teksta (dolje), najkasnije do utorka, 20. veljače, odnosno do ispunjenja kapaciteta dvorane (60 mjesta).

Ako imate pitanja za predavače, ovlaštene porezne savjetnike, molimo da to navedete pri online prijavi kako biste dobili što kvalitetniju uslugu.

U pratećim dokumentima na ovoj stranici možete pronaći program seminara s razrađenim temama koje će se obrađivati.