Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Prezentacijska radionica o učinkovitom upravljanju javnom rasvjetom

Objavljeno: 12. 06. 2018. , Ažurirano: 20. 06. 2018.

Grupacija Detas/Dleds i HGK – Županijska komora Virovitica organiziraju prezentacijsku radionicu Učinkovito upravljanje javnom rasvjetom – promicanje energetske učinkovitosti javne i ostale rasvjete.

Radionica će se održati u srijedu, 20. lipnja, u 11 sati u HGK – Županijskoj Komori Virovitica, na adresi Trg kralja Tomsilava 6, Virovitica.

Cilj je na radionici predstaviti mogućnosti koje su institucijama javnog, civilnog, ali i privatnog sektora na raspolaganju, u vezi s povećanjem kvalitete javne rasvjete uz smanjenu potrošnju električne energije, unaprjeđenje i povećanje energetske učinkovitosti, smanjenje svjetlosnog zagađenja, korištenje novih tehnologija te potencijalno korištenje obnovljivih izvora energije, kao i predstaviti mogućnosti rješavanja financiranja primjenjujući načela energetske učinkovitosti energetskim uštedama, uz poštovanje načela Održivog razvoja i Zelene javne nabave.

Za sudjelovanje na prezentacijskoj radionici možete se prijaviti putem online obrasca najkasnije do 19. lipnja.