Izvor: HGK

Prezentacija U susret poduzetništvu u Samoboru

Objavljeno: 08. 05. 2017. , Ažurirano: 09. 05. 2017.

U Pučkom otvorenom učilištu Samobor 5. svibnja održana je prezentacija U susret poduzetništvu koju provodi HGK – Komora Zagreb u suradnji sa Zagrebačkom županijom, Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Regionalnim uredom Zagreb te Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak.

U Samoboru je pred pedesetak sudionika skup pozdravio pročelnik samoborskog Upravnog odjela za financije i direktor Poduzetničkog centra Samobor Željko Radovanić, dok je pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo Hrvoje Frankić predstavio programe i poticajne mjere u gospodarstvu i poljoprivredi grada Samobora.

Na prezentaciji je gospodarskim subjektima, obrtnicima, nezaposlenima, udrugama, OPG-ovima i medijima predstavljen novi paket mjera aktivne politike zapošljavanja Od mjere do karijere Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, mjere i aktivnosti za poticanje poduzetništva i poljoprivrede u 2017. godini Zagrebačke županije, HBOR-ove mogućnosti financiranja i potpora poduzetnicima te usluge i aktivnosti Hrvatske gospodarske komore.