U Omišu prezentacija Podrška gospodarstvu i izvori financiranja

Objavljeno: 11. 05. 2018. , Ažurirano: 14. 05. 2018.

HGK – Županijska komora Split i Grad Omiš organiziraju prezentaciju Podrška gospodarstvu i izvori financiranja, koja će se održati 23. svibnja, u 11 sati u dvorani Ilirskog sjemeništa na Priku.

Predstavnici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Regionalnog ureda Split, Splitsko-dalmatinske županije, Javne ustanove ReraSD, Područnog ureda za Dalmaciju HBOR-a i HGK – ŽK Split upoznat će sudionike s mjerama aktivne politike zapošljavanja, županijskim natječajima za potporu razvoja gospodarstva, natječajima za sufinanciranje projekata europskim sredstvima, razvojnim kreditnim programima te aktivnostima i uslugama HGK.

Planirano je trajanje 2 sata, a nakon prezentacija bit će osigurano vrijeme za pitanja sudionika.

Prijavni obrazac je u nastavku, a osoba za kontakt u HGK – Županijskoj komori Split je Maja Mladineo (e-mail: mmladineo@hgk.hr; tel.: 021/321-134).