Prezentacija mjera aktivnog zapošljavanja u HGK-ŽK Bjelovar
Objavljeno: 08. 02. 2023.
Prezentacija „Mjere za sve“ u organizaciji Hrvatske gospodarske komore, Obrtničke komore Bjelovar i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje-PU Bjelovar za članice HGK-a i HOK-a s područja Bjelovarsko-bilogorske županije, održat će se u četvrtak 16. veljače 2023. godine s početkom u 10 sati u HGK-ŽK Bjelovar, Petra Preradovića 4/1.
Prezentacija će obuhvatiti teme:
- Kako ostvariti pravo na poticajne mjere za zapošljavanje radnika?
- Koja su to zelena/digitalna radna mjesta?
- Koje su mogućnosti obrazovanja i usavršavanja postojećih radnika?
- Koje su mogućnosti očuvanja radnih mjesta?
Sudjelovanje na prezentaciji možete prijaviti putem obrasca u nastavku zaključno sa srijedom, 15. veljače 2023. godine.