Prezentacija autohtonih proizvoda regije Marche u ŽK Split

Objavljeno: 16. 09. 2016. , Ažurirano: 27. 09. 2016.

ŽK Split, Gospodarska komora Ancone i klub Giovane Ancona Calcio organiziraju Prezentaciju autohtonih prehrambenih proizvoda regije Marche, uz razmjenu iskustava putem B2B razgovora u srijedu, 21. rujna, u 12 sati i 30 minuta u ŽK Split.

Ovaj se susret održava u sklopu ovogodišnjega četvrtog izdanja nogometnog turnira za mlade, Mi u igri za jadransko-jonsku makroregiju, kojemu je cilj zbližavanje mladih s dviju obala Jadrana.

Ideja za istovremeno održavanje prezentacije nastala je na šesnaestom Forumu jadransko-jonskih gospodarskih komora u lipnju ove godine u Anconi, koji povezuje gospodarske komore jadransko-jonske makroregije, a osnovale su ga Županijska komora Split i Gospodarska komora Ancone.

I prezentacija i turnir usmjereni su na bolje gospodarsko i sportsko povezivanje unutar ove, treće službeno priznate europske makroregije.

Na susretu u splitskoj komori tvrtke iz Splitsko-dalmatinske županije moći će kušati autohtone prehrambene proizvode talijanske regije Marche te će se imati priliku povezati s talijanskim izlagačima putem B2B razgovora koji im otvaraju mogućnost pronalaska potencijalnih poslovnih partnera i proširenja poslovanja.

Dolazak je potrebno potvrditi do 20. rujna putem elektroničke adrese aradic@hgk.hr.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Adriana Radić, telefonski broj: 021 321 123.