Izvor: Greencajt

Održivi razvoj kompanija u Hrvatskoj – mit ili stvarnost

Objavljeno: 29. 09. 2021. , Ažurirano: 29. 09. 2021.

Mnoge se kompanije danas promoviraju kao snažne lokomotive tranzicije gospodarstva i društva prema održivom načinu poslovanja i življenja. Koliko su te tvrtke uistinu iskrene u svojim namjerama te koliko će trajati a i koštati ta tranzicija?

O odgovorima na ta pitanja bit će govora u sklopu Greencajt festivala, na kojemu je Hrvatska gospodarska komora partner u organizaciji panela Održivi razvoj kompanija u Hrvatskoj – mit ili stvarnost. Panel će biti održan u petak, 1. listopada, od 15 do 16 sati, u Zagrebu, u Rougemarin parku, na adresi Ulica Frana Folnegovića 10. Ova suradnja dio je serije aktivnosti vezanih uz održivost u organizaciji Hrvatske gospodarske komore u rujnu i listopadu – Održivo, odgovorno, ostvarivo – jesen održivosti u organizaciji HGK.

Na panelu, uz Mariju Šćulac Domac, direktoricu sektora za industriju i održivi razvoj HGK, sudjeluju i:

• Sara Foršek, voditeljica održivosti Raiffeisen banke,
  • Irena Šarić Dombaj, direktorica korporativnih komunikacija Loreal Adria Balkan,
  • Stanko Kršlović, član Uprave za korporativne poslove Philip Morris Zagreb,
  • Marijana Sabljić, voditeljica Tima za zaštitu okoliša i održivi razvoj, Saponia d.d.

Više o panelu kao i mogućnost rezervacije mjesta u publici, pronađite OVDJE

Prvi Greencajt festival se održava od 1. do 3. listopada 2021. godine u Zagrebu, u Rougemarin parku, u Ulici Frana Folnegovića 10. Više informacija i program događanja, pronađite na www.greencajt.hr