Izvor: Pixabay

Predavanje o učinkovitom upravljanju javnom rasvjetom

Objavljeno: 13. 05. 2019. , Ažurirano: 13. 05. 2019.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Varaždin, u suradnji s tvrtkama Detas d.o.o. i Open way d.o.o., nastavlja niz stručnih predavanja o učinkovitom upravljanju javnom rasvjetom. Dosad je već održano nekoliko predavanja po ostalim županijama, a u Varaždinskoj županiji predavanje će se održati u srijedu, 22. svibnja, u 10 sati, u velikoj dvorani ŽK Varaždin, na adresi Petra Preradovića 17, Varaždin.

Cilj je predstaviti mogućnosti koje su na raspolaganju institucijama javnog, civilnog i privatnog sektora, a povezane su s povećanjem kvalitete javne rasvjete uz smanjenu potrošnju električne energije, zatim s unaprjeđenjem i povećanjem energetske učinkovitosti, smanjenjem svjetlosnog zagađenja, uporabom novih tehnologija te potencijalnom uporabom obnovljivih izvora energije.

Sudjelovanje na predavanju je besplatno, ali se potrebno prijaviti online prijavnicom u nastavku teksta. Prijave se primaju najkasnije do utorka, 21. svibnja, ili do ispunjenja kapaciteta dvorane.

Program predavanja nalazi se u pratećim dokumentima.