Predstavnici Komore Zagreb u posjetu tvrtki Z profil d. o. o.

Objavljeno: 10. 10. 2016. , Ažurirano: 09. 11. 2016.

Predstavnici Komore Zagreb Silvija Czeisberger i Zdravko Čizmar posjetili su tvrtku Z profil d. o. o. 6. listopada, gdje su se sastali s tehničkim direktorom tvrtke Stipom Zečevićem i direktoricom prodaje Snježanom Zečević.

Zagrebačka tvrtka Z-profil d. o. o. mala je tvrtka osnovana 2000. godine u djelatnosti graditeljstva čija je primarna djelatnost nabava materijala i izvedba. Tvrtka ima petnaestak zaposlenih koji izvode uglavnom završne radove u građevinarstvu, pri čemu polažu veliku pozornost na kvalitetu izvedenih radova i poštovanje zadanih rokova.

Predstavnike tvrtke zanimali su uvjeti poslovanja u Njemačkoj i Austriji te mogućnost kontaktnih podataka europskih dobavljača, stoga su predstavnici Komore Zagreb predstavili usluge HGK Europska poduzetnička mreža Hrvatske - EEN (poslovni B2B razgovori), Poduzetnik - izvoznik, Jedinstvena kontaktna točka  - PSC te su ih pozvali na sudjelovanje u izaslaničkim posjetima i nastupima članicama sajmovima. S ciljem stvaranja vizualnog identiteta visoko kvalitetnih proizvoda i usluga  predstavili su uslugu HGK kojom se njenim članicama omogućava dobivanje znakova Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko.

Za pomoć u praćenju međunarodnih tendera istaknuta je mogućnost korištenja usluge HGK tenderi hr., a prilikom apliciranja na natječaje korištenje poslovnih savjetnika iz baze HGK te njihovo sufinanciranje korištenjem usluge vaučer "Moj EU-projekt". Istaknuta je i mogućnost pravnog i poslovnog savjetovanja te vaučeri za besplatno učitavanje pročišćenih tekstova zakona za članice HGK.