Predstavljanje Vodiča ICC-a za informacijsku sigurnost u poslovanju

Objavljeno: 21. 02. 2018. , Ažurirano: 05. 03. 2018.

Hrvatska gospodarska komora i Međunarodna trgovačka komora Hrvatska (ICC Hrvatska) u suradnji s nacionalnim partnerima imaju čast pozvati vas na Predstavljanje Vodiča ICC-a za informacijsku sigurnost u poslovanju koje će se, uz potporu istaknutih tvrtki iz područja informacijske sigurnosti, održati 5. ožujka, u prostorijama Hrvatske gospodarske komore (Rooseveltov trg 2, Vijećnica, 1. kat).

Vodič na pristupačan način pojašnjava osnove informacijske sigurnosti u poslovanju, upozorava na sigurnosne ugroze i rizike poslovanja na internetu te nudi praktična rješenja za učinkovitije upravljanje rizikom.

Namijenjen je poduzećima svih veličina i iz svih sektora gospodarstva, vlasnicima poduzeća, menadžmentu  i zaposlenicima te nije ograničen samo na IT službe.

Vodič navodi načela i postupke koji će vam pomoći u postizanju bolje informacijske sigurnosti, a upitnik za samoprocjenu pružit će vam uvid u stanje informacijske sigurnosti vašeg poduzeća.

Istaknuti stručnjaci iz javnog i privatnog sektora predstavit će Vodič kao neprocjenjiv alat i pomoć tvrtkama te govoriti o izazovima s kojima se hrvatsko gospodarstvo suočava u području informacijske sigurnosti i usklađenosti s propisima.

Svaki sudionik dobit će besplatan primjerak Vodiča.

Detaljan program možete pronaći u pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Partneri:

• Agencija za zaštitu osobnih podataka
  • Hrvatska akademska i istraživačka mreža (CARNet) / Nacionalni CERT
  • Hrvatska regulatorna agencija za mrežne djelatnosti
  • Hrvatska udruga banaka
  • Ministarstvo unutarnjih poslova
  • Ministarstvo uprave
  • Ured Vijeća za nacionalnu sigurnost
  • Zavod za sigurnost informacijskih sustava

Sponzori:

• Diverto d. o. o.
  • INsig2 d. o. o.
  • KING ICT d. o. o.
  • Span d. o. o.
  • TRILIX d. o. o.

Prijave više nisu moguće zbog popunjenog kapaciteta!

• kontakt-osoba: Dora Babić, viša stručna suradnica, tel.: 01 4561 558, e-mail: dbabic@hgk.hr