Predstavljanje sajma namještaja i uređenja interijera Design District u ŽK Osijek

Objavljeno: 28. 03. 2018. , Ažurirano: 11. 04. 2018.

Međunarodni sajam Design District koji će se u vremenu od 15. do 18. studenoga ove godine održavati u Rovinju, bit će predstavljen u utorak, 10. travnja, u 10 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13. Predstavljanje sajma organizira Županijska komora Osijek u suradnji s Udruženjem hrvatskih proizvođača namještaja - Hrvatski interijeri.

Izlaganje na sajmu Design District prava je prilika da izlagači dođu u kontakt s onima koji odlučuju o uređenju interijera turističkih objekata Istre i Kvarnera. Sajam će pratiti i  niz aktivnosti: konferencija za arhitekte s temama uređenja hotela, gostovanje velike zvijezde dizajna i arhitekture – Karima Rashida koji će govoriti o hotelu budućnosti, konferencije malih hotelijera i iznajmljivača kojih u Hrvatskoj ima preko 90.000, radionice, paneli i diskusije.

U Osijeku će sajam Design District predstaviti organizatori, a više o sajmu možete pronaći na sljedećoj poveznici: www.design-district.net

Molimo da vaše sudjelovanje prijavite putem online prijave u nastavku ovog teksta. Rok za prijavu je 10. travnja.