Predstavljanje mjera aktivne politike zapošljavanja u ŽK Osijek

Objavljeno: 04. 07. 2018.

Hrvatska gospodarska komora i Ministarstvo rada i mirovinskog sustava za poduzetnike organiziraju predstavljanje mjera aktvne politike zapošljavanja.

U Osijeku će se prezentacija održati u utorak, 10. srpnja, u 15 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13. 

Poduzetnike će pozdraviti pomoćnica ministra Marija Knežević Kajari, predstavnik Hrvatske gospodarske komore, Grada Osijeka i Osječko-baranjske županije.

Prezentaciju će održati Luka Novosel, savjetnik ministra, i Marina Nekić, zamjenica ravnatelja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Nakon prezentacije je predviđeno vrijeme za pitanja i komentare gospodarstvenika.

U pratećim dokumentima se nalazi program predstavljanja mjera.

Za sudjelovanje je potrebno prijaviti se ispunjavanjem online prijavnice.