Predstavljanje Erasmusa – Programa razmjene za poduzetnike u ŽK Osijek

Objavljeno: 12. 11. 2019. , Ažurirano: 13. 11. 2019.

Program Erasmus za poduzetnike početnike bit će predstavljen u četvrtak, 21. studenoga u 12. sati, u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europska avenija 13.

Erasmus za mlade poduzetnike pogranični je program razmjene koji pruža priliku mladim i obećavajućim poduzetnicima da uče od iskusnih poduzetnika, koji upravljaju tvrtkama, iz drugih zemalja sudionica. Tijekom boravka kod iskusnog poduzetnika razmijenit će se iskustva te će novi poduzetnici stjecati vještine potrebne za vođenje tvrtke. Iskustva se razmjenjuju tijekom boravka kod iskusnog poduzetnika koji novom poduzetniku pomaže steći potrebne vještine za vođenje manje tvrtke. Domaćinu se pružaju novi pogledi na vlastitu tvrtku, a i prilika da surađuje s inozemnim partnerima i uči o novim tržištima.

Predavači iz Sektora za industriju Hrvatske gospodarske komore predstavit će i nazočnima približiti prednosti sudjelovanja u programu, tko sve i kako može sudjelovati, stipendiranje boravka te način i uvjete prijave.

Sudjelovanje je besplatno, svoj dolazak potrebno je potvrditi on line prijavom u nastavku ovog teksta.

Program predstavljanja se nalazi u Pratećim dokumentima.