Luka Burilović i Oleksandr Levčenko; Izvor: HGK

Predsjednik HGK Luka Burilović primio u posjet ukrajinskog veleposlanika u odlasku Oleksandra Levčenka

Objavljeno: 02. 03. 2017.

Nakon šest i pol godina ispunjenih neumornim radom na promicanju bilateralnih odnosa između Hrvatske i Ukrajine, Oleksandr Levčenko napušta svoje radno mjesto veleposlanika Ukrajine u Republici Hrvatskoj.

Tim se povodom sastao s predsjednikom HGK Lukom Burilovićem te mu je zahvalio na dosadašnjoj uspješnoj suradnji i zajedničkim naporima za promicanje gospodarskih odnosa između Hrvatske i Ukrajine. Hrvatska je gospodarska komora, uz potporu veleposlanstva Ukrajine, organizirala mnogobrojne zajedničke projekte i forume na kojima su sudjelovali gospodarstvenici dviju zemalja, na čemu je predsjednik Burilović zahvalio veleposlaniku Levčenku.

Hrvatska gospodarska komora želi uspješan nastavak diplomatske karijere veleposlaniku Levčenku, a dosadašnju uspješnu suradnju nastavit će s djelatnicima Veleposlanstva Ukrajine u Hrvatskoj, do dolaska novog veleposlanika.