Predstavljeni tahograf
Izvor: fleet.vdo.com

Predavanje Smart-tahograf – primjena, obveze i prekršaji

Objavljeno: 24. 05. 2019. , Ažurirano: 24. 05. 2019.

HGK – Županijska komora Varaždin, u suradnji s Ministarstvom pomorstva, prometa i infrastrukture, Prometnom inspekcijom i tvrtkom Tahograf d.o.o., u srijedu, 5. lipnja, u 11 sati, u Županijskoj komori Varaždin, na adresi Petra Preradovića 17 (dvorana, III. kat), održat će predavanje o primjeni tahografa, uključujući i smart-tahograf, obvezama i prekršajima.

Predavanje je nastavak dobre suradnje Županijske komore Varaždin, Prometne inspekcije i Tahografa d.o.o. i za sve je članice besplatno.

Poslodavci i vozači se tijekom profesionalnog rada susreću s mnogo pitanja o obvezi poslodavca, odgovornosti za rad vozača i njihovom pridržavanju propisa, vođenju evidencije rada i odmora vozača te o ispravnom korištenju tahografa. Na seminaru će biti predstavljene sve potrebne informacije u vezi s izmjenama zakonske regulative EU. Predavači su Denis Špac i Zoran Kalauz iz tvrtke Tahograf d.o.o.

Sudjelovanje na predavanju je besplatno, uz obvezu online prijave u nastavku ovog teksta.