Izvor: Pixabay

Novosti u propisima o zaštiti osobnih podataka (Uredba GDPR) u turističkom sektoru

Objavljeno: 09. 03. 2018. , Ažurirano: 26. 03. 2018.

Pozivamo vas na predavanje o obvezama turističkih tvrtki pri zaštiti osobnih podataka koje će se održati u petak, 23. ožujka, u 10 sati u Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23 (velika dvorana u prizemlju).

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Agencijom za zaštitu osobnih podataka (AZOP) organizira predavanje radi pružanja potpore trgovačkim društvima iz turističkog sektora u procesu usklađivanja sa zahtjevima Uredbe o zaštiti osobnih podataka (GDPR).

Budući da je već pokazano veliko zanimanje turističkih tvrtki za zaštitu osobnih podataka, ŽK Rijeka će predavanje uklopiti u zajedničku tematsku sjednicu svojih strukovnih skupina iz područja turizma, pa molimo sve zainteresirane turističke tvrtke da se prijave online obrascem u nastavku, a najkasnije do 22. ožujka, u 08:00 sati.

Prijave će se prihvaćati redoslijedom zaprimanja, do popunjavanja kapaciteta dvorane (jedan sudionik po tvrtki).