Izvor: pixabay

Predavanje Kako do certifikata GLOBALG.A.P. u malim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima ili velikim sustavima proizvodnje

Objavljeno: 27. 03. 2018. , Ažurirano: 13. 04. 2018.

HGK – Županijska komora Vukovar u suradnji s tvrtkom TÜV Croatia d. o. o., članicom TÜV NORD Group, 12. travnja, u 10 sati u Županijskoj komori Vukovar (Zmajeva 1) organizira besplatno informativno predavanje Kako do certifikata GLOBALG.A.P. u malim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima ili velikim sustavima proizvodnje.

Predavanje se odnosi na uspostavu sustava prema zahtjevima standarda GLOBALG.A.P., certifikaciju primarne poljoprivredne proizvodnje te proizvodnje voća i povrća. Predavanje će trajati dva sata, tijekom kojih će sudionici dobiti opće informacije o standardu i informacije o tome zašto se certificirati i kako iskoristiti certifikat te o dodatku norme GLOBALG.A.P. pod imenom GRASP, koji se odnose na zaposlenike, a traži ga europsko tržište.

Predavanje je namijenjeno ponajprije osobama zaposlenim u poljoprivrednom sektoru, ali i osobama koje se bave savjetovanjem i vezi s pripremom i izradom dokumentacije sa značajnim udjelom informacija koje dolaze s domaćeg i stranog tržišta.

Zainteresirane molimo da se prijave ispunjavanjem online prijavnog obrasca najkasnije do 10. travnja, do 12 sati. Za dodatne informacije javite se Jugoslavu Holiku (jholik@hgk.hr).