Pixabay

Predavanje Komunikacija i načela poslovnog i međunarodnog pregovaranja

Objavljeno: 12. 06. 2018. , Ažurirano: 13. 06. 2018.

HGK – Županijska komora Rijeka poziva vas na besplatno predavanje Komunikacija i načela poslovnog i međunarodnog pregovaranja, koje će se održati u srijedu, 20. lipnja, u 10 sati u HGK – Županijskoj komori Rijeka, u velikoj dvorani u prizemlju, na adresi Bulevar oslobođenja 23, Rijeka.

O predavanju:

Na predavanju će biti obuhvaćena područja komunikacije i njene uloge u podizanju konkurentnosti i upravljanja kvalitetom poslovanja gospodarskih subjekta te temeljna načela poslovnog i međunarodnog pregovaranja, uključujući identifikaciju kulturnih i poslovnih običaja u međunarodnom pregovaranju.

Edukacija je namijenjena svim poduzetnicima, državnim institucijama i organizacijama, studentima i svim ostalim zainteresiranima.

O predavaču:

Doc. dr. sc. Tomislav Galović zaposlen je na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci. Koordinator je IB&M programa studentske razmjene za Ekonomski fakultet i voditelj je jednog od programa cjeloživotnog obrazovanja. Član je Katedre za međunarodnu ekonomiju i Odbora za projekte Ekonomskog fakulteta. Područje njegova rada i djelovanja povezano je s područjem konkurentnosti, inovativnosti, međunarodnog poslovanja, poslovnog i međunarodnog pregovaranja. Kao gostujući predavač sudjelovao je u programima mobilnosti (Finska, Cipar, Njemačka, Portugal).

Član je i zamjenik člana dviju komisija Međunarodne trgovačke komore (ICC) u Republici Hrvatskoj.

Prijaviti se možete do utorka, 19. lipnja popunjavanjem online prijavnog formulara.

Vrijeme Aktivnost
20.06.2018
09:30 - 10:00 Registracija sudionika
10:00 - 12:00 Komunikacija i poslovno pregovaranje