Izvor: pixabay

Pozivamo vas na Dane poslova u turizmu 2017.

Objavljeno: 09. 02. 2017. , Ažurirano: 09. 02. 2017.

Dani poslova u turizmu 2017. održat će se u Osijeku (u utorak, 7. ožujka), Zagrebu (u utorak, 14. ožujka) i Kninu (u utorak, 21.ožujka). Sudjelovanje će omogućiti poslodavcima promociju njihovih slobodnih radnih mjesta i susret s osobama koje su u potrazi za poslom, i to bez naknade, budući da poslodavci izlagači ne snose troškove najma izlagačkog mjesta.

Dani poslova u turizmu jesu projekt nastao u organizaciji Ministarstva rada i mirovinskoga sustava, Ministarstva turizma, Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Hrvatske turističke zajednice, Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore, Hrvatske udruge poslodavaca i Udruge poslodavaca u hotelijerstvu s ciljem osiguranja bolje vidljivosti zanimanja u turizmu te mogućnosti zapošljavanja koje pruža turistički sektor.

Zbog velikog interesa i ograničenog broja prijava molimo Vas da prijavni obrazac popunite i pošaljete u što skorijem vremenu, najkasnije do 10. veljače 2017.

U pratećim dokumentima možete pronaći službeni poziv.