Izvor: HGK

Nordijska industrijska učinkovitost - poziv za sudjelovanje na konferenciji

Objavljeno: 05. 11. 2018. , Ažurirano: 19. 11. 2018.

Pozivamo vas na konferenciju Nordijska industrijska učinkovitost, u organizaciji Hrvatske gospodarske komore i Nordijske gospodarske komore u Hrvatskoj, u ponedjeljak, 19. studenoga, u 9 sati, u Hrvatskoj gospodarskoj komori na adresi Rooseveltov trg 2 u Zagrebu.

Teme konferencije pametna su i učinkovita rješenja u području automatizacije, digitalizacije i pametnih sustava u sferi energetske učinkovitosti. Predstavnici eminentnih tvrtki koje posluju na nordijskom tržištu predstavit će svoja znanja, ekspertizu i iskustva iz dobre prakse, uz primjere vrhunskih postignuća, te različite tehnologije i rješenja koja pridonose učinkovitijem razvoju industrije i održivom gospodarstvu u cjelini.

Jedan od ciljeva konferencije uspostava je dijaloga, poticanje razmjene iskustava te ostvarivanje novih poslovnih kontakata i uspješne suradnje hrvatskih gospodarstvenika s kolegama iz nordijskih zemalja. Sudionicima će biti predstavljen i projekt HGK Digitalna komora i EU fondovi koji stoje na raspolaganju gospodarskim subjektima za projekte unaprjeđenja poslovanja u navedenim područjima.

Svi zainteresirani gospodarstvenici mogu se prijaviti za sudjelovanje na konferenciji online obrascem u nastavku najkasnije do petka, 16. studenoga u 16 sati

U pratećim je dokumentima dostupan program događanja.

Dodatne informacije možete dobiti od Diane Kovač na telefon 01/4561 604 ili na e-adresu dkovac@hgk.hr.