Poziv prijevoznicima za podnošenje zahtjeva za dodjelu nekritičnih međunarodnih dozvola za cestovni promet za 2018. godinu

Objavljeno: 28. 09. 2017. , Ažurirano: 28. 09. 2017.

Hrvatska gospodarska komora putem Županijskih komora, Komore Zagreb i Obrtničke komore Krapina, temeljem članka 80. i 83. Zakona o prijevozu u cestovnom prometu („Narodne novine“ br. 82/13) raspodjeljuje nekritične dozvole domaćim prijevoznicima.

Pozivamo prijevoznike Krapinsko – zagorske županije koji imaju licenciju Zajednice za obavljanje međunarodnog cestovnog prijevoza tereta, da podnesu 'Zahtjev za dodjelu nekritičnih dozvola za međunarodni prijevoz tereta za 2018. godinu'.

Molimo da uredno popunjen obrazac Zahtjeva za dodjelu nekritičnih dozvola za prijevoz tereta za 2018. godinu zajedno s popisom zaposlenih vozača, dostavite Županijskoj komori Krapina, do 31. listopada 2017.

Međunarodne dozvole se neće izdavati prijevoznicima koji nisu podnijeli Zahtjev.