Poziv na izlaganje na međunarodnom sajmu brodogradnje SEATEC 2019

Objavljeno: 14. 01. 2019. , Ažurirano: 25. 01. 2019.

U sklopu promocije hrvatskoga gospodarstva, HGK – Komora Zagreb organizira zajednički nastup hrvatskih tvrtki na 17. međunarodnom sajmu tehnologija, podugovaranja i dizajna brodica, jahti i velikih brodova SEATEC 2019, koji će se održati od 3. do 5. travnja u Marini di Carrara, u Italiji.

Komora Zagreb spremna je, ovisno o interesu, za članice HGK zakupiti 18 – 27 četvornih metara opremljenog izložbenog prostora na sajmu u okviru dijela sajma Medvillage ili Mediteransko selo, posebno načinjenog tako da okupi sve zemlje izlagače s područja Mediterana. Troškove zakupa štanda (uključujući standardnu opremu prostora) i nastupa na sajmu tvrtke dijele s Komorom tako da dio sveukupnih troškova izlaganja na sajmu pokriva Komora Zagreb, a ostatak međusobno dijele tvrtke izlagači.

S time u skladu, predviđeni troškovi svakog izlagača za sudjelovanje na sajmu, koji uključuju najam opremljenog prostora, obveznu registraciju i zajedničkog informatora HGK, iznose 500 eura u kunskoj protuvrijednosti, u slučaju prijave pet izlagača. U slučaju manjeg ili većeg broja prijavljenih tvrtki izradit će se nova kalkulacija troškova. Za organizaciju ovakvog nastupa potrebna je prijava triju hrvatskih tvrtki.

Na štandu će tvrtke imati priliku za predstavljanje svojih poslovnih mogućnosti te za predstavljanje promotivnim materijalima. Tvrtke pojedinačno snose troškove transporta promotivnog materijala te putovanja i smještaja svoga predstavnika na sajmu.

Zainteresirani za sudjelovanje uz navedene uvjete mogu se prijaviti online obrascem u nastavku teksta najkasnije do utorka, 28. siječnja.

Za sve je dodatne informacije kontakt-osoba u Komori Zagreb Maša Orlović, tel.: 01/4606 784, e-mail: morlovic@hgk.hr.