Izvor: pixabay
Poziv na Radionicu o energetskoj obnovi višestambenih zgrada u ŽK Osijek
Objavljeno: 06. 03. 2017.
Izvor: pixabay
U Županijskoj komori Osijek 13. ožujka u 11 sati projektni tim za energetsku obnovu višestambenih zgrada Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, u suradnji s Ministarstvom graditeljstva i prostornoga uređenja, održat će radionicu o energetskoj obnovi višestambenih zgrada.
Radionica je namijenjena upraviteljima zgrada, predstavnicima suvlasnika, ali i potencijalnim izvođačima radova.
Za sudjelovanje na radionici potrebno je prijaviti se, najkasnije dan prije održavanja radionice, na e-poštu info@fzoeu.hr i istaknuti da se prijavljujete na radionicu u Osijeku.
Kontakt-osobe za više informacija u ŽK Osijek su Josipa Weber Tojagić (tel.: 031/223-822, e-pošta: jweber@hgk.hr i Snježana Babić, tel.: 031/223-880, e-pošta: sbabic@hgk.hr).