ŽK Split: Zvjezdana Veselinović izabrana za predsjednicu Strukovne grupacije povremenog prijevoza putnika

Objavljeno: 28. 11. 2016. , Ažurirano: 29. 11. 2016.

U petak, 25. studenoga, u ŽK Split na osnivačkoj sjednici Strukovne grupacije povremenog prijevoza putnika pri Županijskoj komori Split, za predsjednicu novoosnovane grupacije izabrana je Zvjezdana Veselinović, predstavnica tvrtke Connecto Mare d. o. o., a Zlatko Gale, predstavnik tvrtke Transporti Zlatko Gale d. o. o., i Julija Živanović, predstavnica tvrtke Perla svjetska putovanja d. o. o., izabrani su za zamjenike.

Poslovni tajnik grupacije bit će Rade Maršić iz Odsjeka za promet i veze u ŽK Split.

Prisutnima su predstavljene sve aktivnosti i usluge HGK koje su na raspolaganju članicama te sve prednosti koje mogu ostvariti putem Strukovne grupacije.

Svrha osnivanja Strukovne grupacije povremenog prijevoza putnika pri ŽK Split jest okupljanje poslovnih subjekata koji se bave povremenim prijevozom putnika radi lakšeg rješavanja problema u poslovanju, predlaganja mjera za njihovo otklanjanje, unapređenja poslovanja, promicanja zajedničkih interesa te mogućnost članica da na afirmativniji način, uz potporu Komore, istaknu, ispregovaraju i riješe sve nedoumice u vezi s određenim zakonski, rješenjima te time olakšaju svoje poslovanje.