Izvor: Pixabay

Poziv na plenarnu sjednicu Grupacije pružatelja usluga smještaja na plovilima – charter Splitsko-dalmatinske županije

Objavljeno: 13. 02. 2019. , Ažurirano: 01. 03. 2019.

Pozivamo vas na plenarnu izbornu sjednicu Grupacije pružatelja usluga smještaja na plovilima - charter Splitsko-dalmatinske županije, koja će se održati u utorak, 26. veljače, u 13 sati i 30 minuta u Županijskoj komori Split, na adresi Obala A. Trumbića 4, Split.

Potvrdu dolaska molimo najkasnije do ponedjeljka, 25. veljače do 16 sati, putem online obrasca u nastavku.

Sjednica je plenarna i izborna, te pozivamo sve zainteresirane na isticanje kandidatura za funkcije voditelja i zamjenika voditelja. Molimo da nam, također putem online obrasca u nastavku teksta, dostavite kandidaturu najkasnije do ponedjeljka, 25. veljače do 16 sati.

U slučaju da ne možete prisustvovati sjednici, možete opunomoćiti drugu osobu, a punomoć ne treba biti ovjerena kod javnog bilježnika. Napominjemo da je potpisanu i ovjerenu punomoć (prateći dokumenti lijevo) potrebno donijeti na sjednicu kako bi bila pravovaljana.

Na sjednici će, uz izbor novog vodstva Grupacije, biti predstavljeno izvješće o dosadašnjem radu Grupacije u proteklom mandatu, izvješće sa posljednje sjednice Udruženja, govorit će se o aktualnoj problematici te planiranim aktivnostima uoči predstojeće sezone. Predstavit će se također novosti u uslugama HGK Digitalna komora.

U pratećim dokumentima na ovoj stranici možete pronaći:

• Punomoć za sjednicu (u slučaju da ovlaštena osoba tvrtke ne može sudjelovati te želi opunomoćiti zaposlenika, kolegu ili nekog trećeg)
  • Poslovnik o radu Udruženja pružatelja usluga smještaja na plovilima (charter) HGK koji se odnosi i na predmetnu Grupaciju.

Kontakt-osoba: Nataša Bušić; nbusic@hgk.hr; 021/321 118