Izvor: Pixabay

Poziv na 9. sjednicu Sekcije Zajednice pustolovnog turizma Županijske komore Split

Objavljeno: 13. 02. 2019. , Ažurirano: 21. 02. 2019.

Sekcija Zajednice pustolovnog turizma Županijske komore Split održat će svoju 9. sjednicu 20. veljače u 10:00 sati u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Na sjednicu su pozvane sve članice Zajednice pustolovnog turizma s područja Splitsko-dalmatinske županije.

Na sjednici se planira govoriti o nadolazećim aktivnostima Sekcije, pripremi za konferencije Agencije partneri u Supetru, konferencije pustolovnih oblika turizma Srednje Dalmacije, te problematici i novitetima u poslovanju.

Ukoliko ste zainteresirani prisustvovati sjednici, ljubazno vas molimo da nam, najkasnije 19. veljače, do kraja dana, potvrdite svoj dolazak putem online obrasca u nastavku.

Za sve dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju, putem elektroničke adrese nbusic@hgk.hr i telefonskoga kontakta 021/321-118.