Sekcija Zajednice pustolovnog turizma Županijske komore Split održala je svoju 8. sjednicu

Objavljeno: 06. 11. 2018. , Ažurirano: 14. 11. 2018.

Na sjednici Sekcije Zajednice pustolovnog turizma Županijske komore Split, održanoj 12. studenoga u HGK - ŽK Split, govorilo se o protekloj sezoni koju većina prisutnih članica do sada smatra boljom od prethodne.

Grupacija se u ovoj godini predstavila na Forumu obiteljskog smještaja Splitsko-dalmatinske županije, Konferenciji Agencije partneri u Makarskoj te Konferenciji pustolovnih oblika turizma srednje Dalmacije. Na sjednici se govorilo o pripremama za Konferenciju Agencije partneri u Omišu koja će se održati 27. studenoga te Konferenciju Agencije partneri u Supetru koja se planira održati u siječnju 2019. godine.

Prema novom Zakonu o pružanju usluga u turizmu, posebno je definiran aktivni i pustolovni turizam, a upravo Zajednica pustolovnog turizma HGK prema Zakonu u ovom dijelu ima važnu ulogu. Članice su bile obaviještene o zaključcima sjednice Zajednice te o aktivnostima koje predstoje.

Za sve dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju na e-adresi nbusic@hgk.hr i telefonu 021/321 118.