Agra 2017

57. Međunarodni poljoprivredno-prehrambeni sajam Agra u Gornjoj Radgoni

Objavljeno: 30. 01. 2019. , Ažurirano: 12. 04. 2019.

Županijska komora Sisak petu godinu zaredom organizira zajednički nastup hrvatskih gospodarstvenika na 57. Međunarodnom poljoprivredno-prehrambenom sajmu Agra koji će se od 24. do 29. kolovoza održati u Gornjoj Radgoni u Sloveniji.

Agra je najveće i najvažnije događanje takve vrste u Sloveniji. Lani je izlagalo 1840 izlagača iz 32 zemlje. Sajam je posjetilo 117.000 posjetitelja.

I na ovogodišnjem Sajmu predstavit će se nove tehnologije i digitalizacija u poljoprivrednoj proizvodnji, precizna poljoprivreda, međunarodna gospodarska suradnja, generacijsko pomlađivanje, lokalno proizvedena hrana, ekološka proizvodnja i kružno gospodarstvo.

Za detaljnije informacije o predstavljanju hrvatskih gospodarstvenika na Sajmu obratite se Mladenu Dragojeviću u Županijskoj komori Sisak (telefon: 044/521 518 ili e-adresa: mdragojevic@hgk.hr).

Više informacija o Sajmu možete pronaći ovdje.