Poziv na četvrtu sjednicu Strukovne grupacije putničkih agencija Županijske komore Split

Objavljeno: 23. 11. 2018. , Ažurirano: 06. 12. 2018.

Strukovna grupacija putničkih agencija (SGPA) Županijske komore Split održat će svoju četvrtu sjednicu u utorak, 4. prosinca, u 12 sati.

Ovom prilikom sjednica će se održati u vinariji Terra Madre d.o.o., na adresi Komarna 9, Komarna, 20356 Klek.

Na sjednici će se govoriti o aktivnostima grupacije u protekloj godini, planirat će se aktivnosti za iduću godinu, predložit će se dopuna u poslovniku grupacije, predstavit će se novi projekt HGK Digitalna komora te mogućnosti dobivanja bespovratnih sredstava za znakove kvalitete HGK i dat će se osvrt na novosti u legislativi u turizmu.

Nakon sjednice domaćini u vinariji Terra Madre predstavit će prisutnim agencijama svoju turističku ponudu.

Više o vinariji Terra Madre u Komarni na Kleku možete pronaći ovdje.

Zbog potrebnih priprema ljubazno vas molimo da nam najkasnije do 29. studenoga do 12 sati potvrdite svoj dolazak prijavom na obrascu u nastavku.

Za sve smo dodatne informacije na raspolaganju na e-adresi nbusic@hgk.hr i broju telefona 021/321 118.