Okrugli stol gospodarskog foruma luka unutarnjih voda Dunavskog sliva

Objavljeno: 01. 04. 2019. , Ažurirano: 16. 05. 2019.

Županijska komora Osijek, u suradnji s Ministarstvom mora, prometa i infrastrukture, organizira Okrugli stol koji će se održati u četvrtak, 30. svibnja u 11 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13. Na ovomu gospodarskom forumu raspravit će se rezultati analize načina korištenja gospodarske zone u lučkom području luka Vukovar i Osijek te će se govoriti o mogućim modelima suradnje s budućim korisnicima zona (koncesionarima / partnerima), a sve radi privlačenja novih koncesionara u lučko područje.

Cilj je povećati trenutne i buduće kapacitete Lučkih uprava i razvoj poslovanja svih dionika koji gravitiraju toj regiji. Na okruglom stolu uz predstavnike Ministarstva mora, prometa i infrastrukture i HGK – Županijske komore Osijek prisustvovat će i predstavnici lučkih uprava, gospodarstvenici te predstavnici jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave.

Za sudjelovanje na okruglom stolu potrebno je prijaviti se online prijavnicom u nastavku ovog teksta do 29. svibnja.