Poslovni susreti hrvatskih i litavskih tvrtki

Vrijeme održavanja: 03.07.2018.   /   Rok prijave: 20.06.2018.

Hrvatska gospodarska komora uz potporu Europske poduzetničke mreže (EEN Hrvatska) organizira poslovne susrete hrvatskih i litavskih tvrtki, koji će se održati 3. srpnja, u 9.30 u dvorani C HGK, na Rooseveltovu trgu 2, u Zagrebu.

Delegaciju deset litavskih tvrtki iz sektora prehrane, građevinske industrije, sektora usluga i medicinskih pomagala predvodi Trgovinska, industrijska i obrtnička komora grada Kaunasa, a tvrtke će na susretu dobiti informacije o mogućnostima poslovanja na litavskom i hrvatskom tržištu.

S obzirom na veliko zanimanje litavskih tvrtki za pronalazak poslovnih partnera u Hrvatskoj, bit će organizirani poslovni razgovori s predstavnicima prijavljenih hrvatskih tvrtki koje smatraju da bi, u skladu s priloženim profilima litavskih poduzetnika, mogle pronaći poslovni interes za suradnju.

Profili litavskih tvrtki te preliminarni program događaja dostupni su u prilogu e-maila.

Radni jezik susreta je engleski.

Prijave za poslovne susrete zaprimat će se online do 20. lipnja.

• Anita Stipić viša stručna suradnica, Pododjel za europska tržišta Tel: +385 1 456 1783 Email: astipic@hgk.hr
  • Ana Karlić Stručna suradnica Tel: +385 1 456 1795 Email: akarlic@hgk.hr