Izvor: pixabay

Poslovni susreti AgroB2B@NSFair u sklopu Međunarodnog sajma poljoprivrede u Novom Sadu

Objavljeno: 05. 05. 2017. , Ažurirano: 05. 05. 2017.

Odsjek za međunarodne odnose ŽK Osijek poziva osječko-baranjske tvrtke da se prijave na poslovne razgovore AgroB2B@NSFair koji će se održati u ponedjeljak, 15. svibnja, tijekom Međunarodnog sajma poljoprivrede u Novom Sadu. Poslovne susrete organizira Europska poduzetnička mreža Srbije - Privredna komora Srbije i Poslovni inkubator Novi Sad.

AgroB2B@NSFair je namijenjen ponajprije proizvođačima i trgovcima prehrambenim proizvodima, ali je otvoren i za povezane sektore, primjerice: poljoprivredni strojevi i oprema, istraživanja i inovativne tehnologije u poljoprivredi, obnovljiva energija, kemikalije za upotrebu u poljoprivredi, oprema za staklenike, pakiranje proizvoda/ambalaža itd.

Međunarodni poslovni susreti pružaju dodatnu potporu tvrtkama kako bi pronašle međunarodne partnere na sajmu.

Sudjelovanje na poslovnim razgovorima je besplatno, a registracija se obavlja na sljedećoj poveznici: http://agrob2b2017.talkb2b.net/

Županijska komora Osijek organizirati će zajednički prijevoz članica u Novi Sad na poslovne razgovore i posjet sajmu te molimo tvrtke koje se registriraju za poslovne razgovore da i nas izvijeste o istom.

Kontakt-osoba u Odsjeku za međunarodne odnose ŽK Osijek je Ivana Erak (tel.: 031/223-852, e-pošta: ierak@hgk.hr).